Закарпаття за рівнем захворюваності на коронавірус на 18 місці серед 25 регіонів країни

2021-02-01 10:43:20
Про це говорили на брифінгу в облдержадміністрації.

Зареєстровано удвічі більше випадків цього тижня, ніж попереднього. Найбільше в місті Ужгород, Рахівському районі та на Виноградівщині.
Медики особливо стурбовані ситуацією на Рахівщині. Станом на ранок 29 січня тут 115 госпіталізованих хворих у місцевій лікарні, відвозять пацієнтів і до Ужгорода.
Імовірна причина росту захворюваності – новорічно-різдвяні свята і туристичний сезон. Медики працюють над локалізацією вогнищ інфекції.
Загалом завантаженість лікарень краю - 44,1%. Проте очікують приріст хворих.
Що стосується вакцини від ковіду.
Закарпаття продовжує готуватися до кампанії вакцинації, яка стартує у лютому. До першого етапу буде задіяно 9 мобільних бригад у складі із 58 працівників. Наразі триває формування переліку тих, кого будуть щеплювати передусім, орієнтовно, близько 5 тисяч осіб, із яких більше 3 тисяч уже дали згоду на щеплення.
Більше дивіться на відео: