Хакатон “Діалог заради молоді: Закарпаття"

2021-02-09 13:48:04
12 лютого 2021 року о 9.30 у залі атріуму Закарпатської ОДА відбудеться хакатон “Діалог заради молоді: Закарпаття.
Хакатон покликаний:

- продемонструвати наявний потенціал мережі молодіжних хабів Закарпаття та налагодити комунікацію з молодіжними центрами України;
- закласти фундамент для створення Закарпатського обласного молодіжного центру як координаційного центру для роботи молодіжних хабів;
- показати готовність влади до співпраці із молодіжним активом області.
Запрошені спікери:
- Олександр Ярема, Держсекретар КМУ
- Марина Попатенко, заступниця Міністра Мінмолодьспорту
- Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА
- Олексій Петров, голова Закарпатської обласної ради
- Ігор Вишняк представник UCBI
- Ірина Полєтуха, начальниця відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Мінмолодьспорту
- представники мережі молодіжних хабів Закарпаття
У програмі хакатону:
- презентація законопроекту №3718 “Про основні засади молодіжної політики”
- Панельна дискусія: “Досвід регіонів України: як працюють національний та обласні молодіжні центри?”
- Панельна дискусія: “Діалог молоді на місцевому рівні” з представниками молодіжних хабів Закарпаття та Сходу.
- Фінальна панель - діалог молоді та влади, обговорення ідей стосовно розвитку молодіжної політики області.
У роботі хакатону візьмуть участь представники хабів Закарпатської області: “Хижа” (Перечинська ТГ), “Free Space” (Оноківська ТГ), “Здибанка” (Батівська ТГ), “Майстерня ідей” (Виноградівська ТГ), “ПакДись” (Іршавська ТГ), “Фенікс” (Солотвинська ТГ), “Bulb” (Тячівська ТГ),“Here and now” (Вільховецька ТГ), “Довге-хаб” (Довжанська ТГ), також студпростір УжНУ “AuraAcademica” та навчальний центр “Platform 9 ¾” у Мукачеві.
На хакатоні також буде представлений “Каталог молодіжних хабів Закарпаття”.
У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість учасників обмежена, буде присутня тільки обмежена кількість представників молодіжних хабів та запрошених спікерів.
Усі бажаючі зможуть долучитися до перегляду онлайн-трансляції хакатону. Вона буде доступна на Фб-сторінках ГО “Простір молоді” та Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.
Актуальна інформація про подію: https://fb.me/e/2qhnHFLla
Або на FB-сторінці ГО “Простір молоді”: https://www.facebook.com/youthspace.16mb
Реєстрація для ЗМІ, які бажають відвідати захід: https://forms.gle/6gagw6PaXZbCqbau9
Хакатон “Діалог заради молоді: Закарпаття” реалізується Управлінням молоді та спорту Закарпатської ОДА та ГО “Простір молоді” у співпраці з Міністерством молоді та спорту України в рамках проєкту “Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті 2.0.” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)