Онлайн-семінар «Безпека в замкнених просторах»

2021-02-09 13:52:07
11 лютого об 11:00 долучайтеся до безплатного онлайн-семінару «Безпека в замкнених просторах».

Реєструйтеся зараз: https://forms.gle/Hy453kgBkmwRBd4C8
Журнал “Охорона праці” спільно з Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) та Міжнародною організацією праці (МОП) 11 лютого 2021 року із 11.00 до 13.00 проводять онлайн-семінар “Безпека в замкнених просторах”.
Семінар проходитиме на платформі ZOOM.
До участі запрошуються фахівці з охорони праці, працівники комунальних та аварійних служб, державних, колективних і приватних підприємств; відповідальних осіб, до обов’язків яких входить організація робіт у замкнених просторах, фахівців Державної служби України з питань праці (Держпраці), представників органів державного та відомчого нагляду (контролю).
Під час семінару запланований розгляд наступних питань:
Огляд нещасних випадків у замкнених просторах.
Поширення безпекових практик — основа запобіганню травматизму.
Аналіз причин виробничого травматизму за даними Держпраці.
Організація безпечного проведення робіт у замкненому просторі.
Покроковий алгоритм організації безпечного проведення робіт у замкненому просторі.
Рекомендації з керування ризиками на робочих місцях.
В обговоренні візьмуть участь провідні українські та європейські фахівці у сфері безпеки праці та керування ризиками.
Участь безкоштовна.