• Новини / Актуальне / Головне

Вітання голови РДА з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану.
    Ми глибоко шануємо військових, яким довелося в мирні, повоєнні часи виконувати нелегкий та відповідальний інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках» інших держав. Ви, учасники тих подій, проявили самовідданість, мужність і героїзм, показали
    приклад справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.
    Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.
    В глибокій шані схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.
    З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.
    Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя, миру і добра.
    З повагою,
    голова Тячівської районної державної адміністрації