Вітання голови РДА з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

2021-02-15 09:38:41
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану.
Ми глибоко шануємо військових, яким довелося в мирні, повоєнні часи виконувати нелегкий та відповідальний інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках» інших держав. Ви, учасники тих подій, проявили самовідданість, мужність і героїзм, показали
приклад справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.
Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.
В глибокій шані схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.
З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.
Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя, миру і добра.
З повагою,
голова Тячівської районної державної адміністрації