• Новини / Суспільство

  У Закарпатській ОДА запрошують до участі в онлайн-форумі регіональної цифровізації «Громада в Дії»

  Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, Фонду Східна Європа організовує онлайн-форум регіональної цифровізації «Громада в Дії».

  - До участі у форумі запрошуються працівники обласних та районних державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, які перебувають у сфері управління, а також представники органів місцевого самоврядування.
  - Робота форуму спрямована на презентацію програми цифрової трансформації регіонів, зокрема щодо реінжинірингу послуг процесів управління, подання заявок для отримання державної підтримки та міжнародної технічної допомоги, майбутньої програми цифрової трансформації регіонів на виконання Стратегії регіонального розвитку України.
  - Запровадження системи електронного документообігу сприяє ефективному управлінню країною без паперу. Створення інструментів цифровізації надасть громадянам рівний доступ до е-послуг, е-демократії та розвитку старт-сіті. Запровадження цих інструментів спрямоване на підвищення ефективності муніципалітетів, збереження грошей платників податків, удосконалення цифрових навичок громадян та посадових осіб місцевого самоврядування.
  - Під час форуму буде можливість отримати рекомендації щодо цифрової трансформації територіальних громад, поділитися досвідом з іншими громадами, стати частиною спільноти Дієвих громад, які будуть цифровими лідерами України.
  Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням: https://hromada.diia.gov.ua/events/forum_25_02_2021