• Новини / Суспільство

  Анатолій Полосков представив колективу свого першого заступника - Мирослава Білецького

  Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков підписав розпорядження, згідно з яким першим його заступником призначено Мирослава Білецького.

  Мирослав Білецький – підприємець, депутат Закарпатської обласної ради, меценат. Народився 11 січня 1976 року у селі Рокосово Хустського району Закарпатської області.
  Громадянин України.
  Середню освіту здобув у Рокосівській ЗОШ. У подальшому навчався у Закарпатському лісотехнікумі на спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу», де отримав кваліфікацію «Технік-механік».
  Продовжив навчання у Національному університеті «Львівська політехніка», де здобув кваліфікацію «інженер-механік» за спеціальністю «Технологія машинобудування». Другу вищу освіту здобув за напрямком «Економіка підприємства».
  Трудову діяльність розпочав у 1996 році на приватному підприємстві «Pohoda», де працював до 2005 року, пройшовши шлях від молодшого спеціаліста до заступника директора.
  У 2005 році зареєструвався як фізична особа-підприємець та розпочав господарську діяльність у сфері торгівлі будівельними матеріалами та деревиною.
  Продовжив трудову діяльність на посаді директора приватного підприємства «Хуст-спецавтотранс», згодом працював директором ТОВ «Карпатські золоті горішки». Пізніше призначили директором ТОВ «Мілкор».
  Депутат VI (2010-2015), VII (2015-2020) та VIII (2020-2025) скликань Закарпатської обласної ради. Секретар постійної комісії з питань бюджету.
  Має двох синів.
  У подальшому Мирослав Білецький куруватиме діяльність таких департаментів:
  - екології та природних ресурсів;
  - інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства;
  - охорони здоров’я.