• Новини / Суспільство

Закарпатці вшанували Героїв Небесної Сотні!

Вдячні за свободу!
    20 лютого вся країна згадує та вшановує кожного героя, який змінив перебіг історії нашої держави!
    Революція 2013–2014 років відбулася дорогою ціною – втрачено понад сто життів.
    Героями Небесної Сотні є 107 загиблих: різні за віком, статтю, освітою та статусом, із різних куточків України та з-за кордону.
    Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.
    Київський Майдан перестав бути звичайною локацією. А став символом Свободи та Гідності українця.
    Керівництво Закарпатської ОДА, обласної ради, правоохоронці, учасники АТО поклали лампадки до пам’ятного знаку борцям за свободу та незалежність України в Ужгороді.
    "18-20 лютого 2014 року – це трагічні дні і ночі, які змінили нашу історію і сьогодні продовжують змінювати українське суспільство", – сказав Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА.
    Вічна пам’ять кожному Українському Герою!
    Поки ми пам’ятаємо їх, вони - живі!