У Тячеві відзначили роковини Революції Гідності та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

2021-02-20 11:23:24
19 лютого, у Тячеві відзначили 7- роковини трагічних подій Революції Гідності та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які відстоювали європейське майбутнє України.

У зібранні, яке відбулося біля пам'ятника Героям Небесної Сотні взяли участь керівники районної та міської влади, представники силових структур, працівники державних установ міста, представники громадських організацій, духовенство, військові, активісти, жителі міста та району.
Насамперед учасники заходу - зокрема  голова Тячівської ТГ Іван Ковач, перший заступник голови Тячівської РДА Олександр Шеверя та ін. поклали квіти та лампадки до підніжжя монументу.
Вихованці Тячівського ЦДЮТ підготували вірші в яких йшлося про незабутні подвиги та жертви майданівців.
З промовою до присутніх  заернувся учасник бойових дій на сході України та активіст Революції Гідності Віталій Бенчак.
Після чого відбулася панахида за загиблими Героями , яку відслужили священнослужителі міських релігійних громад - отець Йосип, отець Теодор, отець Кароль.
Бажаючі мали змогу переглягути фотовиставку світлин від активістів Майдану Тячівщини, яку було розгорнуто протягом дня біля пам'ятника Героям Небесної Сотні.