• Новини / Суспільство

  У 2021 році державна влада України переходить на новий рівень реалізації проєктів у співпраці з місцевою владою

  Кирило Тимошенко розповів про новий рівень співпраці з регіонами у 2021 році

  За його словами, у 2020 році державна і місцева влада зробили прорив по кількості збудованих об'єктів інфраструктури у рамках програми Президента "Велике будівництво".   
  "Цього року ми разом повинні не тільки підтримати високу планку, а й перейти на новий рівень проєктів. Мінімум 4,5 тис. км доріг державного значення, аби українці подорожували один до одного та дізнавались більше про свою країну. Це наша з вами мета на цей рік. 2000 км доріг місцевого значення – саме тих, по яких їздять більшість населення, що не проживають у великих обласних центрах. Побудуємо з вами нові та реконструюємо існуючі школи, садочки, спортивні об'єкти", - зазначив він.
  Також, наголосив Тимошенко, саме у співпраці з місцевою владою буде реалізований ще цілий ряд проєктів, запланованих на 2021 рік. Йдеться в тому числі про "Велику реставрацію" культурної спадщини, розвиток регіональних аеропортів.
  "Ми запускаємо реконструкцію регіональних аеропортів по країні, аби кожен зміг літати. Літати до Києва у справах, літати в Одесу та Херсон на море, до Карпат взимку на гірськолижні курорти, і головне – українські курорти. Вже цього року ми починаємо оновлення злітних смуг у Житомирі, Рівному, Чернівцях, Полтаві, Кривому Розі та багатьох інших містах України", - сказав він.
  Тимошенко повідомив, що у 2021 році також розпочнеться будівництво величезного медичного містечка у Краматорську. А через декілька місяців закінчиться реконструкція і поставка медичного обладнання у 200 приймальних відділень у лікарнях по всій Україні.
  "Найголовніше – це те, що у переважній більшості ми працюємо з вами разом. І коли в нас з вами все виходить, виграють від цього всі: центральна влада, місцева влада, а головне і найдорожче – виграють українці у кожному куточку нашої країни", - звернувся він до представників місцевого самоврядування.
  Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко повідомив, що держава має намір долучитися до будівництва транспортної розв'язки на Дарницькому мосту та добудови Подільсько-Воскресенського мосту в Києві.