Україна підписала документ, який сприятиме відкриттю для України ринку автобусних перевезень ЄС

2021-02-22 11:17:07
Під час 7-го засідання Ради асоціації Україна-ЄС Міністр інфраструктури України Владислав Криклій підписав Протокол до Угоди INTERBUS, який розширює її дію на регулярні пасажирські автобусні перевезення.

«Розширення угоди, зокрема, сприятиме розвитку міжнародних регулярних і спеціальних регулярних перевезень пасажирів з ЄС та з країнами-членами Угоди INTERBUS, що позитивно вплине на розвиток туризму» − повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.
За словами Прем’єр-міністра, українці також отримуватимуть кращі послуги від національних перевізників завдяки впровадженню європейських практик та вимог.
Довідково:
Угоду INTERBUS було прийнято 30 червня 2001 року в Брюсселі та підписано всіма країнами Європейського Союзу, а також Молдовою, Туреччиною, Хорватією, Боснією і Герцеговиною, Албанією та Македонією. Україна приєдналася до Угоди INTERBUS у 2012 році.