• Новини / Суспільство

  Першим в Україні серед голів облдержадміністрацій вакцинувався від COVID-19 за наявності залишків доз вакцини Анатолій Полосков!

  Сьогодні у межах вакцинальної кампанії та з урахуванням наявності залишків доз вакцини Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, вирішив вакцинуватися проти COVID-19.

  «Більше року всі чекали на появу вакцини від коронавірусу. І зараз, коли вона нарешті у нас, ми маємо імунізуватися! Це саме та турбота, той захист, який надала держава кожному українцю в час пандемії, від якої потерпає цілий світ. У нас на Закарпатті сьогодні найбільша кількість діагностованих випадків з початку хвороби. І ці цифри шокуючі. Ми за один крок до "червоної" зони. Тому моє рішення очевидне – вакцинуватися», – зауважив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.
  За словами очільника області, вакцинація – це чи не найкращий спосіб захиститися й отримати імунітет до коронавірусної інфекції. 
  «Учора я подав запит на вакцинацію, щоб у разі наявності залишків вакцини зробити щеплення від COVID-19. Сьогодні отримав позитивну відповідь і разом з відомими закарпатцями вакцинувався. Власним прикладом хочу показати, що вакцинація – це корисно і безпечно, і закликати до імунізації усіх закарпатців», – додав Анатолій Полосков.
  Приєдналися до сьогоднішньої імунізації за наявності залишків доз вакцини і ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка, солістка гурту «Марина і Компанія» Марина Полончак, її колега - Золтан Вайда та лідер гурту «Рокаш» Віктор Янцо. 
  Нагадаємо, тиждень тому на Закарпатті стартувала вакцинація проти коронавірусної інфекції. З початку імунізації в області щеплення зробили 244 особам. 80 - імунізовано сьогодні, повідомляє Вікторія Тимчик, головна епідеміологиня області.