Олександр Ткаченко: «Святкування 30-річчя незалежності України буде унікальним у цьому році»

2021-03-11 10:39:05
На Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що святкування 30-ї річниці незалежності України буде унікальним.

«Ми відсвяткували та, я сподіваюсь, достатньо активно, оскільки про це говорять запити в Google, 150-річчя Лесі Українки. Була виставка, яка позавчора зачинилася. Коли її відвідали понад 30 000 людей за два тижні в межах карантину — це достатньо хороші цифри. Головне, що вона була сучасною. Вона була адекватною, вона була мультимедійною. Ми розуміли, що 3D-версія виставки буде жити в цифровому середовищі. Варто згадати про святкування 150 років Стефаника. Це теж дата, яка буде відзначатися найактивніше», - повідомив Міністр культури та інформаційної політики.
За його словами, вже є чіткий план святкування 30-річчя незалежності України та є оргкомітет. Події будуть відбуватися не тільки 24 серпня, а й продовж всього року, за які будуть відповідати різні міністерства, обласні державні адміністрації.
«Я вважаю, що такого святкування ще ніколи не було», - додав Олександр Ткаченко.