На Тячівщині стартувала вакцинація медичних працівників. За перший день вакциновано 40 осіб

2021-03-11 20:53:12

Сьогодні, 11 березня 2021 року, розпочався процес вакцинації медичних працівників Тячівської районної лікарні та структурних підрозділів ЦПМСД, які працюють безпосередньо з хворими на Ковід -19.

Як повідомили нам у районній лікарні,  вакцинуватися чи ні вирішували самі медичні працівники, які мають відповідні медичні показання. Першим вакцинувався головний лікар райлікарні Федір Яринич та працівники лікарні.
Станом на цю годину вакциновані медичні працівників почуваються добре, усі повернулися до своєї звичайної роботи і продовжують лікувати пацієнтів.
У районі створено мобільну групу, яка здійснюватиме вакцинацію , згідно визначених протоколів.
На даний час у лікарні перебуває 170 хворих на короновірусну інфекцію, з них 10 у важкому стані  в реанімації.
Як зазначають лікарі  вакцинація — це один з найбільш дієвих механізмів протидії пандемії. Чим більше людей отримуватимуть вакцину, тим швидше зможемо подолати вірус і повернутися до нормального ритму життя.
Всім жителям Тячівщини потрібно дотримуватися карантинних норм і обов’язково носити засоби індивідуального захисту.
Будьте свідомими! Бережіть себе та своїх близьких! Будьте здорові!
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації