На Тячівіщині працюють три стаціонарні пункти для щеплення від COVID-19

2021-03-24 10:19:07
Відучора у Закарпатській області запрацювали 16 стаціонарних пунктів для щеплення від коронавірусної інфекції.
За словами Вікторії Тимчик, головної епідеміологині області, на цьому етапі, окрім людей з критичним ризиком інфікування коронавірусом, медиків та осіб, залучених у боротьбі з пандемією, імунізуватимуть передусім сімейних лікарів, працівників системи громадського здоров’я, людей соціальної сфери та осіб, яким 80 років та за 80.
Дорожня карта вакцинації передбачає паралельне проведення імунізації населення з урахуванням залишків доз вакцини.
Зробити вакцинацію проти COVID-19 на території Тячівського району відтепер можна в таких пунктах:
1. КНП «Вільховецький центр первинної медико-санітарної допомоги», с.Вільхівщі;
2. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тячівської районної ради, смт. Буштино;
3. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тячівської міської ради, м.Тячів;