Вакцинація - головний та дієвий засіб подолання COVID - 19 і здобуття колективного імунітету!

2021-03-25 10:36:17
Збільшення темпів вакцинації як ключового елемента боротьби з коронавірусом - тема відеонаради за участі Міністра охорони здоров'я Максима Степанова.
У ній взяли участь перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький та заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.
Майже за місяць вакцинальної кампанії на Закарпатті щеплення зробили - 4224 закарпатці. Сьгогодні провакцинувалося понад 600 людей.
Закарпатська область посідає шосте місце за кількістю осіб, які імунізувалися від коронавірусу.
Днями в Україні розпочали другий етап вакцинальної кампанії. Всього таких етапів повинно бути п'ять.
На другому етапі щеплення отримують люди з надзвичайно високим ризиком інфікування - сімейні лікарі, працівники соціальної сфери. Розпочали імунізувати людей й старших 80 років. Із залишків доз вакцини продовжать вакцинувати лідерів громадської думки.
Вакцинування - це ефективний метод боротьби із коронавірусною інфекцією!