Закарпаття залишається у "червоній зоні": в Україні оновили карантинне зонування

2021-03-31 19:29:26
З вівторка, 30 березня, Міністерство охорони здоров’я рекомендувало поширити "червоний" рівень епідемічної небезпеки на Київ і 10 областей.

Кількість "помаранчевих" і "жовтих" регіонів залишилася такою самою, як і напередодні, а єдиною "жовтою" в Україні є тільки Херсонщина. Перелік із новими показниками опубліковано на сайті МОЗ.
Так, у найгіршій "червоній" зоні перебувають Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області.
До "помаранчевої" зони належать Вінниччина, Волинь, Дніпропетровщина, Донеччина, Запоріжжя, Кіровоградщина, Луганщина, Полтавщина, Рівненщина, Тернопільщина, Харківщина, Хмельниччина та Черкащина.
У лікарнях більшості "червоних" і "помаранчевих" регіонів зафіксовано високий рівень завантаженості ліжко-місць із підведеним киснем. А також там перевищено показник госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 протягом останніх трьох днів.