• Новини / Суспільство

  Закарпаття у першій десятці регіонів України за готовністю приймальних відділень в опорних лікарнях

  У межах національної програми «Велике будівництво» у Закарпатській області реалізують 8 амбітних проєктів у сфері медичної інфраструктури. 

  Вони передбачають будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт приймальних відділень у закладах охорони здоров’я регіону. 
  Внутрішні роботи у всіх лікарнях уже завершені. Погодні умови дозволяють закінчити фасадні роботи та ремонт під’їзних доріг.
  Про це доповів перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький під час онлайн-наради під головуванням Олексія Чернишова, Міністра розвитку громад та територій.
  «Саме завдяки таким масштабним проєктам в опорних закладах охорони здоров’я краю вдасться забезпечити високий рівень надання медичної допомоги та оперативність у роботі лікарів в екстрених випадках», - повідомив Мирослав Білецький.
  За словами першого заступника голови облдержадміністрації, створення сучасних приймальних відділень – це дуже важлива та потрібна інвестиція держави у розвиток медичної системи. 
  Так, Закарпаття увійшло в десятку областей України за готовністю відділень екстреної медичної допомоги в опорних лікарнях.
  Загалом цієї весни по всій країні планують відкрити понад 200 нових приймальних відділень.