• Новини / Охорона здоров'я

  Ковід не відступає - на Тячівщині 55 нових випадків захворювання за добу

  За інформацією департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України на Тячівщині виявлено  55 нових випадків COVID-19  за добу. Всього за час пандемії захворіло 5534 осіб.
  Як повідомив головний лікар КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич  станом на 08.04.2021 р в медичному закладі на стаціонарному лікуванні  перебуває 160 «коронавірусних» пацієнтів, 8 з яких у реанімації, 5 – підключено до  апарату штучної вентиляції легень. За добу поступило 7 хворих, виписано з лікарні – 21 людини, які одужали.  
  Проте є й сумна статистика. На жаль, вночі від постковідних ускладнень в реанімації померла молода мешканка с.Лопухова, 2002 р.н, яка була доставлена в лікарню у вкрай важкому стані. Попри всі зусилля медиків та допомогу обласного реаніматолога, консультацій столичних спеціалістів життя пацієнтці врятувати не вдалося.
  Федір Яринич  відзначив, що на сьогодні лікарям доводиться боротись з важкими проявами як самої хвороби так і її наслідками. Інфекція уражає життєво важливі органи, що призводить до тяжких, а часом і летальних наслідків. 
  Керівництво Тячівської райдержадміністрації закликає мешканців району дотримуватися карантинних обмежень, стежити за власним здоров’ям, не нехтувати засобами індивідуального захисту. А також пройти вакцинацію проти COVID-19, яка є надійним захистом узабезпечення від захворювання та виробленням колективного імунітету. 
  Бережіть себе і будьте здорові!    
   Пресслужба Тячівської райдержадміністрації