• Новини / Суспільство

  В облдержадміністрації підбили підсумки першого тижня роботи призовних комісій на Закарпатті

  заступник голови ОДА, голова обласної призовної комісії Ігор Шинкарюк провів нараду з районними призовними комісіями щодо весняного призову на військову строкову службу. 

  «Виконати план призову – це по-справжньому командне завдання. Воно повністю залежить від злагодженої роботи членів призовних комісій, представників влади усіх рівнів, правоохоронних органів та інших осіб, залучених до його організації та проведення», – зауважив Ігор Шинкарюк.
  Одночасно було наголошено на необхідності доведення до голів територіальних громад обов’язків оповіщення громадян, які підлягають призову на військову строкову службу в межах зони їхньої відповідності. 
  Під час наради заступник військового комісара Закарпатського обласного військового комісаріату, підполковник Юрій Величканич повідомив про результати першого тижня роботи призовних комісій. 
  За його словами, із планом найкраще впоралися призовні комісії Хустського району, Виноградівщини, Воловеччини та Рахівщини. Деякі з них навіть перевиконали поставлене завдання.
  Нагадаємо, за перший тиждень роботи призовних комісій до військових частин мали призвати 80 закарпатців віком від 18 до 27 років.