Анатолій Полосков: "Продовжуємо відновлювати дороги на Закарпатті у межах програми "Велике будівництво"

2021-04-26 22:23:19
Йдеться про дорогу державного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів.

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області інформує, що у Рахівському районі, у селі Ділове, дорожники влаштовують верхній шар покриття. Там тривають роботи із підсилення дорожньої основи методом холодного ресайклінгу та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.
Вирівнюючий шар влаштований на км 144 – 145 між селами Луг та Хмелів.
"На відрізку дороги між селами Луг та Ділове також тривають роботи із зведення верхової підпірної стінки. Висота конструкції з монолітного бетону, – 3 метри, довжина – 826 метрів", - відмітив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.
За його словами, до цього літа дорожнє покриття Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів буде повністю відновлене. А це 209 кілометрів, які проходять вздовж кордону з Угорщиною та Румунією, а також річки Чорна Тиса.