На Закарпатті вшанували героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

2021-04-27 07:00:25
35 років тому життя поділилося на «до» та «після».

26 квітня 1986 року о першій годині ночі на Чорнобильській атомній електростанції пролунав потужний вибух, що сколихнув Україну та весь світ.
Учасниками ліквідації глобальної катастрофи стали понад пів мільйона осіб, серед них і наші земляки.
Сьогодні на Закарпатті вшанували краян, які безпосередньо брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Анатолій Полосков, голова Закарпатської облдержадміністрації:
«Чорнобиль – трагічна сторінка в історії нашого народу, котра й досі болить не одному поколінню людей.
Ця катастрофа вкотре засвідчила єдність, мужність та готовність українців до відданої самопожертви.
Ми пам’ятаємо кожного героя, який ризикуючи своїм життям боровся за наше світле сьогодні та завтра».
Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та Олексій Петров, голова обласної ради, Богдан Андріїв, міський голова Ужгорода, правоохоронці, військовослужбовці та представники громадської організації «Союз Чорнобиль України» поклали квіти до пам’ятника закарпатським ліквідаторам Чорнобильської катастрофи і вшанували загиблих унаслідок аварії хвилиною мовчання.