«Теплі кредити» надаються і на зарядні станції для електромобілів

2021-04-28 09:38:56
У цьому році «теплі кредити» можна залучити на встановлення електрозарядок для електромобілів.Держава надасть компенсацію 35% суми кредиту (але не більше

14 тис. гривень). Про це повідомив т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура в інтерв’ю для телеканалу «Україна».
Чому важливо розвивати цей напрям?
  • Ринок електромобілів в Україні активно зростає. На 01.04.2021 в Україні налічується понад 27 тис. електрокарів. Хоча ще на кінець 2017 р. їхня кількість становила близько 5 тис.
  • Використання електромобілів – частина глобального «зеленого» переходу та внесок у:
  • скороченняшкідливих викидів у навколишнє середовище;
  • зменшення шумів в населених пунктах;
  • покращенняекології.
  • Використання електрозарядок сприятиме стабільній роботі енергосистем та зменшенню дисбалансів в мережі, викликаних нерівномірними навантаженнями від споживачів.
Як безпечно і дешево зарядити авто – у сюжеті: https://youtu.be/MemYsCc3S3U
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю