• Новини / Суспільство

Питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати в районі - на контролі в РДА

Сьогодні 28.04.2021 під головуванням першого заступника голови Тячівської РДА Олександра Шевері відбулася засідання районної комісії  щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу з  підприємствами боржниками.

Відтак Олександр Шеверя  проінформував про загальний стан справ із заборгованості із заробітної плати в районі, та заборгованості до Пенсійного фонду України.
    За результатами засідання комісії прийнято ряд рішень щодо шляхів вирішення зменшення боргу на виробництвах, де є наявна заборгованість та розроблено спільний план дій.
    Питання погашення боргів по заробітній платі на підприємствах та організаціях району перебуває на контролі у першого заступника голови РДА Олександра Шевері.