Питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати в районі - на контролі в РДА

2021-04-28 12:24:21
Сьогодні 28.04.2021 під головуванням першого заступника голови Тячівської РДА Олександра Шевері відбулася засідання районної комісії  щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу з  підприємствами боржниками.

Відтак Олександр Шеверя  проінформував про загальний стан справ із заборгованості із заробітної плати в районі, та заборгованості до Пенсійного фонду України.
За результатами засідання комісії прийнято ряд рішень щодо шляхів вирішення зменшення боргу на виробництвах, де є наявна заборгованість та розроблено спільний план дій.
Питання погашення боргів по заробітній платі на підприємствах та організаціях району перебуває на контролі у першого заступника голови РДА Олександра Шевері.