• Новини / Охорона здоров'я / Головне

Дві нові АЗПСМ отримає Буштинська громада в умовах децентралізації

Голова Тячівської РДА Тімур Аверін здійснив робочу поїздку в Буштинську територіальну громаду, де будуються дві нові АЗПСМ.

Зокрема в адміністративному центрі громади - Буштині та селі Теребля.

Абулаторії загальної практики сімейної медицини зводять за типовим типовим проектом Мінрегіонбуду. Фінансування здійснюється  за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток медицини у сільській місцевості та 10-відсоткової частки з місцевого бюджету.
    У Буштині  будівництво розпочато нещодавно, споруджено фундамент  та стіни.
    У Тереблі об'єкт готовий до здачі в експлуатацію на  97% , фініш - на протязі двох тижнів.

Нагадуємо, що це дві з п'яти АЗПСМ, які збудовані на Тячівщині за останні пів року, всі п'ять повинні бути здані в експлуатацію в червні місяці поточного року.
    Будівництво АЗПСМ в районі перебуває на постійному контролі в голови РДА Тімура Аверіна.