Велике будівництво: тривають роботи з ліквідації повеневих руйнувань у напрямку Т-07-24 Синевир- Синевирська Поляна

2021-05-05 14:12:43
У межах національної програми «Велике Будівництво» дорожники проводять будівельні роботи.

Йдеться про маршрут у напрямку Т-07-24 Синевир – Синевирська Поляна.
Про це розповів заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.
Служба автомобільних доріг у Закарпатській області інформує про роботи з ліквідації повеневих руйнувань.
Вони тривають на ділянці км 13+000 – км 13+500 маршруту територіального значення.
За інформацією підрядника там влаштовують конструкцію з монолітного бетону, яка захищає дорожнє покриття від розмиву річки Теребля.
Довжина стінки – 500 метрів, висота – 2 метра. У ході робіт розчищаємо русло водойми. Працює підрядник ПБС.
Роботи ведуться на території національного природного парку «Синевир», що у верхів’ї Тереблянської долини.
Річка Теребля є частиною комплексу Теребле-Ріцької гідроелектростанції.