• Новини / Суспільство

На Рахівщині розбирають скелю, щоб розширити дорогу – Білецький

Щоб розширити проїжджу частину, у межах автодороги Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів у селі Костилівка Рахівського району підрядник розбирає скелю. Роботи проводяться у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«Протяжність гори складає 130 метрів, а складність робіт полягає у тому, що  майже весь об’єм, який слід вивезти – це тверда скельна порода. Порівняно з попередньою горою, яку вже розбирали раніше, ґрунту практично немає – одне каміння. Завдяки цим роботам підрядник зможе розширити дорожнє полотно до 8 метрів», - прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
    Н-09 сполучає Закарпаття з Івано-Франківською та Львівською областями і є найдовшою дорогою на території Закарпатської області протяжністю 209 км.
    Саме на цьому маршруті знаходяться рекордні за кількістю і розмірами підпірні стінки.