Анатолій Полосков: "Медичне обладнання вартістю понад 18 млн грн уже встановили в Берегівській ЦРЛ"

2021-05-05 14:42:25

У межах президентської програми «Велике будівництво» у Берегівській центральній районній лікарні модернізували відділення екстреної медичної допомоги. Проєкт вартістю понад 10 млн грн профінансувала держава.

Тепер в оновленому приймальному відділенні закладу охорони здоров’я є й сучасне діагностичне обладнання.
Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, зазначає, що в районній лікарні Берегівщини вже встановили потужний комп’ютерний томограф, рентген та УЗД-апарат.
«Берегівська ЦРЛ – це один із опорних закладів охорони здоров’я області. Критерії та вимоги до таких лікарень дуже високі, тому вони передбачають ремонт, реконструкцію приймальних відділень та закупівлю необхідного обладнання для обстеження пацієнтів», – наголосив Анатолій Полосков.
За державні гроші для закладу придбали КТ, УЗД та рентген-апарат, загальна вартість оснащення – понад 18 млн грн.
«Приймальне відділення – це те місце, куди в ургентних випадках потрапляє пацієнт. Тому потрібно, щоб весь медичний процес був максимально оптимізований, зручний та доступний.
Хороші умови і комфорт однаково важливі для пацієнтів та лікарів», – зауважив очільник краю.
Анатолій Полосков додав, що відділення екстреної допомоги Берегівської ЦРЛ вже за кілька кроків до відкриття.
Нагадаємо, КМУ включив ініціативу «Районна лікарня у м. Берегово – будівництво» до переліку об’єктів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.