• Новини / Суспільство

  Анатолій Полосков: "Медичне обладнання вартістю понад 18 млн грн уже встановили в Берегівській ЦРЛ"


  У межах президентської програми «Велике будівництво» у Берегівській центральній районній лікарні модернізували відділення екстреної медичної допомоги. Проєкт вартістю понад 10 млн грн профінансувала держава.

  Тепер в оновленому приймальному відділенні закладу охорони здоров’я є й сучасне діагностичне обладнання. 
  Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, зазначає, що в районній лікарні Берегівщини вже встановили потужний комп’ютерний томограф, рентген та УЗД-апарат.
  «Берегівська ЦРЛ – це один із опорних закладів охорони здоров’я області. Критерії та вимоги до таких лікарень дуже високі, тому вони передбачають ремонт, реконструкцію приймальних відділень та закупівлю необхідного обладнання для обстеження пацієнтів», – наголосив Анатолій Полосков.
  За державні гроші для закладу придбали КТ, УЗД та рентген-апарат, загальна вартість оснащення – понад 18 млн грн. 
  «Приймальне відділення – це те місце, куди в ургентних випадках потрапляє пацієнт. Тому потрібно, щоб весь медичний процес був максимально оптимізований, зручний та доступний.
  Хороші умови і комфорт однаково важливі для пацієнтів та лікарів», – зауважив очільник краю.
  Анатолій Полосков додав, що відділення екстреної допомоги Берегівської ЦРЛ вже за кілька кроків до відкриття.
  Нагадаємо, КМУ включив ініціативу «Районна лікарня у м. Берегово – будівництво» до переліку об’єктів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
  ВІДЕО