У Тячеві відзначили День пам’яті та примирення та річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ФОТО)

2021-05-07 19:34:29
Сьогодні у Тячеві відбулись урочисті заходи з нагоди  Дня пам’яті та примирення та 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Покладання квітів до погруддя героя Степана Вайди на площі Пам’яті та до обеліска воїнам- визволителям Тячівщини у міському парку здійснили: голова Тячівської РДА Тімур Аверін, голова Тячівської районної ради Юрій Берінде, перший заступник Тячівського міського голови Владислав Братюк, ветерани АТО, представники правоохоронних органів та громадськості.
Пам’ять усім жертв Другої світової війни учасники заходу вшанували хвилиною мовчання, священнослужителі церков відслужили за полеглими у війні панахиду.