Ігор Шинкарюк: «У травні відбудеться IV Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури»

2021-05-12 21:07:25
Реєстрація на Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури триває!

Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк наголошує, що масштабний захід в Україні проведуть вже вчетверте.
За його словами, це спільний проєкт найбільшої програми ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій «Креативна Європа» та Українського культурного фонду.
«Міжнародний ярмарок грантів – це потужний і такий необхідний інструмент для всіх, хто бажає знати все про залучення коштів для втілення власних найсміливіших креативних ініціатив», – підсумовує Ігор Шинкарюк, закликаючи закарпатців долучитися до заходу.
Ярмарок відбудеться в режимі онлайн 25 травня.
Національне бюро програми в Україні підіб’є підсумки перших семи років роботи програми та своєї діяльності, а кожен охочий дізнається про актуальні грантові можливості.
Крім того, обмежена кількість учасників зможе приєднатися до оффлайн-інтенсиву з підготовки грантових заявок на європейські програми.
Переходьте за посиланням та безкоштовно реєструйтеся на IV Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури: