• Новини / Культура

  Вихованці освітніх закладів Тячівщини - у числі переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» та експозиції до Великодніх свят

  В ПАДІЮНі відзначили учасників та переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».
  За дорученням очільника Закарпатської облдержадміністрації їх привітав і нагородив Ігор Шинкарюк, заступник голови ОДА.
  «Ми пишаємося досягненнями наших талановитих дітей!
  Кожен їхній великий успіх чи маленька перемога – це кропітка праця та неймовірні старання, які, безперечно, заслуговують на визнання.
  Ці діти – творці завтрашнього дня, вони – наше світле майбутнє», – наголосив Ігор Шинкарюк.
  Конкурс на найкращий подарунок для мами тривав майже три місяці. Його учасниками стали учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти, а також учні І курсу закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпаття.
  Діти віком від 11 до 16 років змагалися у трьох номінаціях. На третьому (обласному) етапі журі обирало найкращих серед 160 креативних учасників.
  Переможцями обласного конкурсу у номінації «Лист мамі» стали:
  І місце – Ярослава Довбак (Королівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ст. №1 Королівської селищної ради; 9 клас);
  ІІ місце – Вероніка Тарасюк (Горондівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ст. Горондівської сільської ради; 8 клас);
  ІІІ місце – Валерія Чубірка (Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів; 10 клас).
  Призові місця у номінації «Вірш мамі» посіли:
  І місце – Артем Книш (Полянський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району; 8 клас);
  ІІ місце – Вікторія Драгун (Нересницька загальноосвітня школа І – ІІІ ст. Нересницької сільської ради Тячівського району; 8 клас);
  ІІ місце – Анастасія Літка (Мукачівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ст.; 8 клас);
  ІІІ місце – Христина Дочинець (Керецьківський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ст. Керецьківської сільської ради; 8 клас).
  Переможцями у номінації «Малюнок мамі» стали:
  І місце – Поліна Гайович (Буштинський ліцей Буштинської селищної ради; 5 клас);
  ІІ місце – Поліна Попіш (Стройненська гімназія Свалявської міської ради; 5 клас);
  ІІІ місце – Ніколетта Манюра (Чертезька загальноосвітня школа І – ІІ ст. Середнянської селищної ради; 7 клас).
  Переможці та учасники конкурсу отримали відзнаки та грошові премії.
  Окрім цього, відбулося нагородження учасників експозиції до Великодня, яка у святкові дні була розгорнута на площі Народній в Ужгороді.
  У виставці взяли участь 16 закладів загальної середньої та позашкільної освіти обласного підпорядкування та 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпаття.
  Містяни та гості обласного центру майже впродовж двох тижнів мали можливість оглянути 32 оригінальні мінілокації, де були представлені дитячі роботи і тематичні композиції до Великодня.

  ПоділитисяLinkedinТвітнутиНадрукувати