47 транспортних засобів перевірили в області, які завозили пальне

2021-05-24 15:38:54
Відбулася чергова робоча нарада постійно діючої обласної робочої групи з організації взаємодії органів влади щодо забезпечення виявлення та ліквідації в області нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами.

"У ході роботи перевірено 47 транспортних засобів, якими завозилося пальне на територію області для АЗС під брендами «ВОГ», «ОККО» та «Сан-Ойл». Весь товар, що перевозився зазначеними транспортними засобами був забезпечений відповідними супровідними документами. Порушень нормативно-правових актів, які регулюють зазначений вид діяльності не виявлено", - проінформував Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА.
Упродовж тижня обласною робочою групою здійснено повторну перевірку 7 об’єктів, зазначених у списку Нафтогазової асоціації. В ході перевірки виявлено, що на 6 АЗС наявна ліцензія, 1 відсутня за вказаним місцем розташування.
На засіданні обговорили план роботи на наступний тиждень.
Робота по виявленню та ліквідації в області нелегального обігу та торгівлі пальним продовжується.