• Новини / Спорт / Головне

Вітаємо Тячівську команду греко-римської боротьби з перемогою!

Міжнародний турнір «Тячів КАП» з греко-римської боротьби відбувся на спортивній арені в райцентрі цієї неділі.

Спортивний захід, в якому взяло участь 375 учасників,  був приурочений пам’яті основоположника даного виду спорту в Тячеві Йосипа Болдижара.
    Збірні команди Румунії, Угорщини, Польщі, Фінляндії, Молдови, Німеччини та нашої країни боролися за перемогу в  23-х категоріях  різних вікових груп.
    За результатами турніру «золото» здобули 23 учасники, срібло – 23 юнаки, а бронзовими призерами стали 34 спортсмени.
    Перше місце посіла Тячівська команда, з чим ми її щиро вітаємо.
    - Важливо, що районний центр Тячівщини має наявну сучасну спортивну інфраструктуру для проведення  таких масових змагань на найвищому міжнародному рівні. Відрадно, що у Тячівській громаді активно популяризується  даний вид спорту. - зазначив голова Тячівської РДА Тімур Аверін.

Побажав іншим ТГ району активно долучатися до розвитку спорту в своїх громадах.