«На найдовшій дорозі в області завершуються ремонтні роботи», - інформує голова Закарпатської ОДА

2021-05-28 10:55:02
Зокрема влаштовують асфальт у с. Луг на Рахівщині. Автошлях Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів відновлюють у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У селі Луг підрядник вже влаштував покриття з крупнозернистого асфальтобетону. Крім того, за даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, тут зробили фрезерування зношеного дорожнього покриття, підсилили основу методом холодного ресайклінгу, влаштували вирівнюючий шар із крупнозернистого асфальтобетону та верхній шар із щебенево-мастикової суміші.
«На цій ділянці залишилися лише косметичні, так би мовити, роботи: нанесення розмітки та облаштування узбіч, встановлення знаків», - резюмував Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА.
Найдовший маршрут Закарпатської області Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів проходить через Рахівський район. Цьогоріч його відновлять повністю.