Боротьба з нелегальними АЗС в Тячівському районі

2021-06-07 18:21:48
Наголошуємо, що всі АЗС мають право працювати лише за наявності, визначеної чинним законодавство, дозвільної документації, зокрема, ліцензії на здійснення такої діяльності, або ж зобов'язанні припинити свою роботу.

Держава через діяльність тіньового бізнесу втрачає значні суми акцизного податку, адже діє неконтрольований обіг нафтопродуктів. Крім того, в таких АЗС зазвичай немає дозвільних документів у сфері екології, пожежної безпеки та охорони праці.
За якими ознаками Ви може виявити нелегальну АЗС:
АЗС/АГЗП не надає фіскальний чек
Чек містить інформацію, що каса працює в тестовому режимі.
На АЗС/АГЗП відсутній куточок споживача, в якому має бути інформація про власника АЗС, ціни на пальне та документи про якість продукції.
АЗС/АГЗП розташована впритул до житлових будинків або адміністративних споруд (шкіл, дитсадків, офісів та інше).
На АЗС/АГЗП відсутні засоби пожежогасіння
Торгівля паливом здійснюється з автоцистерн, каністр в гаражах, тощо.
Якщо Ви ідентифікували одне з вище зазначених порушень норм чинного законодавства на
АЗС/АГЗП, просимо Вас повідомити Тячівську РДА будь-яким зручним для вас методом (звернутися особисто за адресою м.Тячів, вул.Незалежності, 30, через соціальні мережі https://www.facebook.com/AverinTimur та за телефоном 03134 33887