У Тячівській РДА підведено підсумки весняного призову 2021

2021-06-18 18:55:50
18 червня 2021 року в Тячівській районній державній адміністрації відбулася нарада щодо підсумків весняного призову 2021 року.

Провів нараду завідувач сектору з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами РДА Василь Калинич за участі заступника військового комісара Тячівського РТЦК та СП майора І. Година.
 Були запрошені військовослужбовці та працівники Тячівського РТЦК та СП, представники міської ради та начальники військово - облікових столів району.
 Завідувач сектору РДА Василь Калинич вручив грамоти начальникам військово - облікових столів: с. Вонігово О. Попович та с. Грушево В. Ковач.
Також були доведені планові завдання на військові збори, які відбудуться в липні місяці цього року та на строкову військову службу під час осіннього призову 2021 року.