Центр вакцинації населення: підсумки першого дня роботи

2021-06-19 19:00:13
Завершився перший день роботи обласного Центру вакцинації населення в Ужгороді.

Голова облдержадміністрації повідомляє, що сьогодні перше щеплення проти СOVID-19 отримали 387 закарпатців.
«Клопотів було дуже багато, адже впровадження такого рівня заходів потребує найвищого рівня організації та роботи персоналу.
Разом із заступниками провели цей день пліч-о-пліч з медиками, волонтерами та громадою у Центрі», – зауважує Анатолій Полосков.
Керівництво області повідомило подальші перспективи вакцинальної кампанії на Закарпатті, зокрема йдеться про аналіз поточних операційних процесів для швидкого вжиття заходів щодо покращення роботи всіх блоків Центру, підвищення комфорту громадян під час імунізації та оптимізації таймінгу на всі процедури.
Набутий досвід врахують у подальшій роботі обласного Центру вакцинації населення та в усіх інших Центрах на території Закарпаття.
«Колективний імунітет – у наших руках, тож сьогодні ми разом зробили великий крок для подолання пандемії», – підсумував очільник облдержадміністрації.
Анатолій Полосков подякував громадянам, які сьогодні імунізувалися, та всім тим, хто долучився до роботи Центру.