• Новини / Суспільство

  За вихідні в Центрі вакцинації в Ужгороді зробили понад 700 щеплень

  720 щеплень зробили за вихідні в ужгородському Центрі вакцинації населення, що працював у ПАДІЮНі. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

  «За минулу добу, 20 червня, 333 ужгородці прийшли у пункт щеплення і отримали першу дозу вакцини. Ще 112 щеплень зробили на пунктах щеплень у різних містах області на базі амбулаторій загальної практики сімейної медицини.
  Загалом у неділю вакцинувались 525 закарпатців», - прокоментував Мирослав Білецький.
  За два дні, 19 і 20 червня, першу дозу щеплення у пунктах вакцинації, що розгорнулись по всій області, отримали 939 краян.
  Таким чином, першою дозою на Закарпатті імунізували 41 135 осіб, а 7961 наших земляків вже завершили вакцинальний цикл. Вони вже можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, а Європа відкриває для них свої кордони.
  Наступних вихідних центри вакцинації працюватимуть знову по всій області, тому стежте за анонсами і приходьте зробити щеплення. Лише так, спільними зусиллями ми зможемо вберегтись від наступу четвертої хвилі захворюваності на коронавірусну інфекцію, яку прогнозують на осінь.