У Тячеві вшанували пам’ять жертв Другої світової війни - фото

2021-06-22 18:32:02
Сьогодні український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів людей, життя яких обірвала Друга світова війна.
22 червня 1941 року розпочалася німецько-радянська війна, вякій Україна зазнала найбільших втрат з усіх країн світу...
Відтак у Тячеві відбулась церемонія покладання квітів до погруддя Героя Степана Вайди та пам’ятника воїнам-визволителям у міському парку, яку здійснили керівництво та представники районної й міської влади.
А саме: голова Тячівської районної ради Юрій Беріндє та завідувач сектору РДА Василь Калинич , міський голова Іван Ковач, заступник голови райради Михайло Вурста, секретар міськради Іван Кричфалушій та ін.
Жертв війни учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.
...За різними оцінками, загинуло від 8 до 10 мільйонів людей. Понад 5 млн. загиблих були цивільними, з них понад 1,5 млн. — жертви Голокосту. Ще 2,2 млн людей вивезли на примусові роботи до нацистської Німеччини.
Памятаймо!
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації