• Новини / Економіка

Понад 10 тис. сімей залучили більше 400 млн грн "теплих кредитів" у цьому році

З кінця березня ц.р. вже більше 10 тис. домогосподарств скористалися державною програмою з енергоефективності, щоб утеплити свої оселі та зменшити витрати на комунальні послуги.

Обсяг залучених у ц. р. "теплих кредитів" сягнув 404,4 млнгрн, а саме:
    - 379,6млнгрн - на енергоефективні заходи у домогосподарствах;
    - 24,8млнгрн - на твердопаливні котли.
    «404,4млнгрн оформлених кредитів передбачають подальші компенсації, загальна сума яких складе вже 132млн гривень. Фактично можливості участі програми вичерпуються. Вже зовсім близько до повного освоєння програми з урахуванням наявного фінансування», - прокоментував в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.
    Тож, усім охочим варто поквапитися, щоб подати заяву до одного з банків: Укргазбанку чи Ощадбанку.
    Нагадаємо, що програма дає змогу отримати 20%/35% компенсації за «теплим кредитом», заощадити до 50% і більше на комунальних платежах і покращити комфорт проживання у цілому.
    Управління комунікації та зв’язків з громадськістю