Мешканців Тячівщини закликають до масової вакцинації проти COVID-19

2021-07-01 12:58:27
Як наголошує голова Тячівської РДА Тімур Аверін на сьогодні в районі спостерігається зниження показників захворюваності, а також зменшення ліжкомісць та госпіталізації.
Що є результатом дотримання попередніх карантинних обмежень і початку проведення вакцинації.
 Однак щоб остаточно подолати  коронавірус потрібно максимально робити щеплення, яке на сьогодні є найбільш дієвим захистом від зараження. Район забезпечений достатньою кількістю доз вакцин, які використовують в Україні і схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
На території району майже у кожній громаді при АЗПСМ можна пройти щеплення проти COVID-19. (Див. таблицю)
Також на вихідних у суботу та неділю в Тячеві у приміщенні районної ради розгорнуто пункт масової імунізації, де отримати шеплення можуть всі бажаючі.
Керівництво Тячівської РДА закликає мешканців Тячівщини відповідально поставитися до вакцинування заради власної безпеки, своїх рідних і близьких.
Пресслужба райдержадміністрації