У Тячівському підрозділі ДСНС відтепер є нова пожежна машинаMAN АЦ-8-50(TGM 18.340)

2021-07-14 13:09:15

Ключі та сертифікат від нього сьогодні, 14.07.2021 року,  тячівським рятувальникам в урочистій обстановці вручив начальник Головного управління ДСНС у Закарпатській області Роман Гудак .  Також до дійства долучилися голова Тячівської РДА Тімур Аверін та голова Тячівської територіальної громади

Іван Ковач .

Цей автомобіль, покликаний підвищити рівень оперативного реагування підрозділів ДСНС на надзвичайні ситуації.

Повнопривідний MAN здатен перевозити 8 тон води та 500 літрів піноутворювача, оснащений електричною лебідкою, обладнаний телескопічним освітленням місця події, електричним насосом та засобами зв’язку (індивідуальні, переносні та стаціонарні ліхтарі) тощо.

Окрім транспортного засобу місцеві рятувальники отримали ще й 18 комплектів якісного сучасного бойового одягу який захищатиме вогнеборців від небезпеки у будь-яких надзвичайних ситуаціях.

Проект: спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення Укарїнсько - Польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні.

Аверін Тімур Сергійович