Щодо опитування держслужбовців

2021-07-14 15:54:51
     Міжрегіональне управління НАДС у Львівській та Закарпатській областях інформує, що Національним агенством України з питань державної служби за сприяння Навчально-наукового центру прикладної соціології “Соціоплюс” Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з метою аналізу сучасного стану ставлення різних соціальних груп до збалансованого представництва жінок і чоловіків на керівних посадах державної служби проводиться  дослідження “Формування позитивного іміджу жінки-керівника на державній службі”.
     У рамках дослідження з 23 червня до 23 серпня 2021 року здійснюватиметься опитування державних службовців для виявлення гендерних стереотипів та уявлень про гендерну дискримінацію. Опитування є анонімним, а його результати будуть викоритовуватися виключно в узагальненому форматі.
     Просимо поінформувати державних службовців, а також сприяти їх участі в зазначеному опитуванні.
     Анкета для участі в опитуванні доступна за посиланням: https://forms.gle/zZdhF5AYH8WxQXzw7