Дорогу Н09 завершать до кінця року

2021-07-16 18:27:14
ДО КІНЦЯ 2021 РОКУ ВІДРЕМОНТУЮТЬ НАЙДОВШИЙ МАРШРУТ ЗАКАРПАТТЯ ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

Йдеться про трасу Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, яка сполучає одразу три області.

Масштабні роботи у Рахівському районі тривають, паралельно на кількох ділянках влаштовують підпірні стінки.

У селі Білин дорожники завершують влаштовувати крупнозернистий асфальт та мурують спеціальну укріплювальну конструкцію.

Також триває зведення верхової підпірної стінки біля села Хмелів (143 км).

На км 151 у с. Круглий підрядна організація проводить роботи з нарощення кам'яної підпірної стінки з габіонів. Неподалік – км 154+112 – триває мурування низової підпірної стінки.

Одразу верхову і низову підпірні стінки влаштовують і на виїзді з селища Кваси. А з боку річки Чорна Тиса триває армування низової підпірної стінки, для якої перед тим влаштували фундамент з монолітного бетону.