На Закарпатті відновлюють дорогу Р-21 Долина – Хуст. Цей автошлях веде до відомого туристичного магніту – оленячої ферми в селі Іза.

2021-07-19 14:21:57
На Хустщині відновлюють дорогу до однієї з туристичних родзинок

У хустському селі Іза підрядна організація оновлює дорожнє покриття, зокрема влаштовує вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та верхній шар щебеново-мастикового асфальтобетону.

Як зазначають у компанії «ПБС», на ділянці між селами Іза та Березово вже влаштовано нижній шар асфальтобетону.
«Відновлення дорожньої інфраструктури є важливим завданням, яке реалізовуємо у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

За короткий час тут відремонтували значну частину автошляху та працюють над забезпеченням комфортного проїзду на найгірших ділянках дороги Р-21 Долина - Хуст.