У межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Закарпатті відновлюють дорогу, що проходить на висоті майже 400 м над рівнем моря і веде до унікальних туристичних локацій.

2021-07-21 09:42:40

Ремонтні роботи на дорозі регіонального значення Р-21 Долина – Хуст тривають одразу у 4-х напрямках.

На одній із ділянок вже влаштували фінішний шар асфальтного покриття. Ідеться про відрізок автошляху, що проходить через с. Вучкове на Міжгірщині.

Відновлення маршруту проходить у межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На маршруті Р-21 Долина – Хуст багато цікавих туристичних принад:
-          єдина в Україні ферма плямистих оленів;
-          центр лозоплетіння – с.Іза;
-          Теребле-Ріцька гідроелектростанція – єдина у світі ГЕС, яка працює на двох річках;
-          в урочищі Петровець, неподалік села Вучкове, б'є єдиний в Україні гейзер з мінеральною водою;
-          у с. Вучкове знаходиться перший в Європі пам’ятник бджолі.
Автошлях Р-21 планують у 2021 році відновити повністю.