На автошляху Т-07-37 між селами Велятино і Шаян підрядна організація відновлює дорожнє полотно.

2021-07-23 14:00:03
Швидко й комфортно: відремонтованою дорогою Т-07-37 – до осередків оздоровлення та туристичних об’єктів Закарпаття

Активні роботи тут тривають у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Відповідно до запланованого поточного середнього ремонту дорожники влаштовують асфальтне покриття у два шари. Окрім цього, для довготривалої служби дороги зміцнюють краї та комплексно підсилюють основу.

Наразі між селами Велятино і Шаян підрядна організація виконує роботи з відновлення дорожнього полотна, зокрема фахівці проводять регенерацію методом холодного ресайклінгу і влаштовують нижній шар крупнозернистого асфальтобетону.