• Новини / Велике будівництво

Автошлях Т-07-12 Перечин – Свалява ремонтують одразу на кількох ділянках.

Ремонтні роботи на дорозі Т-07-12 Перечин – Свалява проходять у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Між населеними пунктами Оленьово та Плоске вже зняли зношене асфальтне покриття, а в селі Свалявка ремонтують аварійний міст та монтують перехідні плити. Дорожники виконали армування монолітної плити та стінки з габіонів.

Також у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляють, що в селі Оленьово мурують підпірну стінку вздовж річки Розтока. Така укріплювальна конструкція захищатиме дорожнє полотно від розмивів.

53 кілометри автошляху, прокладені між трасами Н-13 Львів – Самбір – Ужгород та М-06 Київ – Чоп, планують відремонтувати до кінця 2021 року.

Фото Назва Розмір банера Адреса розташування