• Новини / Охорона здоров'я

Більш ніж два місяці в обласному центрі Закарпаття функціонує оновлене приймальне відділення.

Понад 100 пацієнтів щодня: як функціонує оновлене приймальне відділення в Ужгороді

Потужний комп’ютерний томограф, сучасний УЗД-апарат, рентген, просторі й світлі палати, операційна та кабінети щеплень.

Головний лікар ЦМКЛ Іван Курах зауважив:

«Наш заклад, котрий визначили опорним, приймає пацієнтів з Ужгорода та району. Нарешті зараз маємо високоякісне обладнання, яке дозволяє проводити діагностику, встановлювати діагноз та лікувати ще швидше, адже буквально декілька хвилин можуть коштувати людське життя.

У приймальному відділенні оновився персонал: з університету прийшли прекрасні молоді лікарі. Вони компетентні, самовіддані, закохані в свою справу».

Також Іван Курах додав, що тут працюють усі необхідні спеціалісти. Є травматолог, терапевт, бригада лікарів інтенсивної терапії та інші. За потреби залучають і вузькоспеціалізованих фахівців.

Приймальне відділення в Ужгороді реконструйоване в межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».