• Новини / Велике будівництво

  Якісне відновлення автошляхів нашого регіону у надійних руках! Інженер-будівельник Бакі Кал сьогодні працює на маршруті національного значення Н-13.

  Бакі Кал: «Доводилося працювати на масштабних проєктах у різних містах України, та Закарпаття для мене особливе»  Продовжуємо знайомити вас із професіоналами своєї справи – із тими, хто реалізовує на Закарпатті президентську програму Володимира Зеленського «Велике будівництво».

  У фокусі уваги інженер-будівельник Бакі Кал родом зі Стамбулу, найбільшого міста Туреччини.

  В Україну чоловік приїхав у 2008 році, досконало вивчив мову, здобув вищу освіту в НУ «Львівська політехніка» і став кваліфікованим фахівцем.

  Він – один із найдосвідченіших працівників турецької компанії ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

  Уже понад рік Бакі Кал проживає на Закарпатті і сьогодні працює на маршруті національного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, який відновлюють завдяки амбітній ініціативі Глави держави.

  Фахівець забезпечує виконання будівельно-дорожніх робіт і контролює дотримання технологічної послідовності виробництва та забезпечення належної якості роботи.

  Бакі Кал розповів, що був одним із проєктантів аеропорту та автотранспортної магістралі через р. Дніпро в Запоріжжі, працював на дорогах у Києві, Житомирі, Полтаві, Рівному та проводив роботи на трамвайних коліях та центральних вулицях Львова. 

  «Доводилося працювати на масштабних об’єктах у різних містах України, та Закарпаття для мене особливе. Тут дуже гостинні і привітні люди, краса природи просто зачаровує», – каже чоловік.

  У нього чітка філософія – виконувати роботу професійно та на найвищому рівні.

  Тож якісне відновлення автошляхів нашого регіону у надійних руках!

  Фото Назва Розмір банера Адреса розташування