В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ ПЛАТФОРМУ ДІЯ.ЦИФРОВА ГРОМАДА

2021-08-02 18:00:30

Міністерство цифрової трансформації в тестовому режимі запустило платформу Дія.Цифрова громада. Майданчик є систематизованою нормативно-методичною базою для заступників з цифровізації у всіх органах місцевої влади. Тут містяться рекомендації щодо впровадження цифрових інструментів, план трансформації, алгоритми та нормативно-правові документи.

Дія.Цифрова громада оптимізує роботу профільних заступників. Відповідальні особи матимуть практичні рекомендації щодо цифровізації громади. Цифрові лідери оперативно дізнаватимуться останні новини у сфері цифрової трансформації та інформацію щодо інноваційних проєктів.Платформа пришвидшить процес цифровізації Закарпаття, забезпечить нові можливості для громад та покращить їхню взаємодію у цій сфері.

Незабаром представники ТГ зможуть зареєструватися на платформі.

Мінцифра продовжить поповнювати її навчальними матеріалами та інструкціями для осіб, відповідальних за цифрову трансформацію на місцях.